Konteinerinis tinklo rinkinys ZKS2-20

Techninis aprašymas

1. Rinkinio paskirtis ir gamyba

Konteinerinis tiklo rinkinys skirtas darbui su trakcinių tinklų. pagamintas kaip konteineriniai segmentai įvairios paskirties ir pastatytos ant geležinkelio platformos skirtos konteinerių vežimui. Į segmentų rinkinį įeina socialinis, sandėlio segmentai, dirbtuvės bei specialus segmentas, kuriame pastatyti kranai, tai yra mobilios aikštės ir tinklo išstumėjas. Virš visų konteinierinių segmentų sumontuoti aikštelės su turėklais. Aikštelės apšviestos ir juose įrengtos elektros lizdai įrankiams maitinimui.

Sąstatų galuose sumontuoti ritinėliai apsaugančias linų ir laidų nuo trinimo į konstrukcijas. Už ritinėlių stovi elektriniai ištraukikliai su traukimo jėga 30 kN kiekviena. Viename gale sumontuotas kontrolinis pantografas tinklo pakabinimo matavimui.

Viskas yra maitinama nuo generatoriaus sumontuoto sąstate. Transportavimo padėtyje aikštelės ir tinklo išstumėjas slėpiasi po pastovios aikštelės lygio.

Tinklo išstumėjų valdymas atliekamas propocionaliai radio bangomis o mobiliais aikšteliais iš pultu sumontuotu krepšyse.

Susisiekite su mumis jei turite papildomų klausimų
TEL. 8 5 267 05 65    El. paštas. info@tacentras.lt

facebook: UAB-Transporto-aptarnavimo-centras

Bendrais klausimais
TEL. +370 603 67 197  
El. paštas. stanislav@tacentras.lt